+48 780 106 701  ·  +48 780 106 702

O nas

Przechowywanie rzeczy, wynajem boksów

Wiemy że w dzisiejszych czasach kupno mieszkania jest bardzo poważną inwestycją i w związku z tym kupujemy mieszkania na wymiar, rzadko decydujemy się na kupno jakiegoś dodatkowego miejsca w postaci komórki lokatorskiej lub garażu a jednocześnie stać nas na kupno coraz większej ilości rzeczy. Jednak nadchodzi ten moment gdy zaczyna nam brakować miejsca w mieszkaniu lub po prostu nie chcemy tego miejsca zagracać nieużywanymi rzeczami.

Jesteśmy firmą która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy miejsce na Twoje rzeczy, rzeczy które przechowasz w pojemnych, bezpiecznych i solidnych pudełkach które dostarczymy a następnie odbierzemy od Ciebie a gdy będziesz ich potrzebował zwrócimy. Przechowamy również Twój rower, skuter lub inny sprzęt sportowy który w danej chwili Ci jest niepotrzebny. Oferujemy również tradycyjny wynajem powierzchni w naszym magazynie gdzie możesz przechować meble ze swojego mieszkania na czas remontu.

Dla Twojej wygody możesz opłacić nasze usługi w dowolny sposób – przelewem, gotówką bądź terminalem płatniczym – obsługujemy płatności: Visa, MasterCard, UnionPay, Dinners Club, blik, JCB. Obsługujemy również płatności poprzez Apple Pay, Google Pay oraz Samsung Pay.

Przechowywanie rzeczy: zabawki, dokumenty, meble

Obszar działalności

Działamy na terenie Warszawy dzielnice: Białołęka, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wawer, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wola, Bemowo oraz w miejscowościach podwarszawskich takich jak: Radzymin, Słupno, Marki, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Łomianki, Legionowo, Nieporęt.

Nasze atuty

  • Elastyczna oferta
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Uczciwość, odpowiedzialność
Do góry